Yardım
Merhaba arkadaşlar video yüklediğimiz sitelerin son zamanlarda ki farklı uygulamaları yüzünden tarayıcı bazlı sorunlar yaşanmaktadır, sitemizde nasıl sağlıklı film izlersiniz aşşağıda detaylı açıklamasını yaptım.

vk videolarında yeni bir sorun baş gösterdi. Resimdeki hatayı alanlar vk.com adresine girerek ücretsiz üyelik alabilirler kısa vadede bundan başka çözüm görünmüyor, diğer sitelerde de aynı sorun mevcut. Konuyla ilgili görüştüğüm birkaç koder arkadaş sorunu çözmeye çalışıyorlar, sorunu çözebilirseler zaten sizde farkedersiniz.
vk

Ok.ru sitesinin uzun süre önce getirdiği bir kısıtlama yani filmleri 720p seçeneği olmadan izletmek yahut siteye gidin izleyin vs..vs.. gibi. Bahsettiğin sorunu gidermek için siteye ekstra bir kod ekledim bu tarayıcılar içerisinde ''Mozilla Firefox'' ve explorer de çalışmamaktadır aşağıda gösterilen resim gibi görünecektir. Ok.ru bulunan filmlerin kalite sorununa takılmadan izlemek için önerdiğimiz tarayıcılar '' Yandex '' Opera '' Google Chrome '' Facebook sayfamızdan bizi takip ederseniz güncellemeler ve duyurular hakkında daha hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz

ok